Hakkımızda

LITERAL STONES

BİZİ TAKİP EDİN

Literal Stones, kurulduğu günden bu yana, Topluma ve çevreye duyarlı, yüksek kaliteyi son teknoloji ile üretip, en iyi hizmeti vererek daima müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu ilkeden çıkılan yolda sektörde bütün yeni ve modern kalite uygulamalarının öncüsü olmakla kalmayarak, hep daha iyi, daha nitelikli, daha kaliteli bir hizmet anlayışının çabasında olmayı sürdürmektedir. En kaliteli malzemeler, en modern teknolojik ekipman ve işinin ehli usta ellerde tasarlanan projeleriyle Literal Stones, doğru dürüst iş yaklaşımı ile sektördeki yerini almaktadır. 

Literal Stones olarak Faaliyetlerimizdeki umudumuz, yeni projelerde yeni iş birliktelikleriyle yaşama eşsiz yapılar kazandırılmasına katkılarımızı sürdürebilmektir.

Proje
0 +
Mutlu Müşteri
0 +

Müşteri odaklı üretim

Üretimde müşteri odaklı çalışmak, hizmette mükemmelliği aramak, çalışanlarımızla fark yaratmak, geniş ve güçlü uygulama ve uygulama sonrası ağına sahip olmak, sosyal sorumluluk bilincinde hareket etmek, çözüm ortaklarımızla güç birliği yapmak, piyasadaki etkinliğini ve verimliliğini her geçen gün arttırmak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli arttırmak başlıca kalite politikamızı oluşturmaktadır.

3
WhatsApp Görsel 2022-12-17 saat 11.23.38
İNT1

Literal Stones ilke ve değerlerin doğruluğuna olan inancı, çalışmalarının daha kaliteli olmasını ve çalışanların güvenini kazanmalarını sağlamıştır. İnşaat sektöründe bütünleyici hizmetler sunan Literal Stones; çalışma disiplini ve detaylı çözümler sunup uygulayabiliyor olması ile farkındalığını ortaya koymuştur.